Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje ZOBACZ
Thumbs Up 

Siema! Mam parę propozycji co do serwera, ponieważ widzę, że nie ma zbyt dużo graczy a serwer ma naprawdę dobre mody jednak są rzeczy które mogą wkurzać graczy i takie które trzeba zbalansować. 

Wymienię tu parę propozycji:

1. Usunąć levele na zwykłe bronie. Moim zdaniem jest to bez sensu żeby wbijać level na zombie modzie aby odblokować broń to strasznie zniechęca. Zamiast tego można zrobić osoby dział na zakup Broni "Specjalnych" nawet dla trochę zysku można by było zrobić takie bronie tylko dla graczy VIP. Najlepiej polecałbym usunąć levele bo większość naprawdę dobrych zombie modów polega na zdobywaniu PKT(ammopack'ów) za które można kupić np. nieskończone ammo.
  2. Następna rzecz to balans itemów na sklepie 5$ za podwójny skok to trochę mało. Ogólnie bardzo propsuję pomysł na z dolarami zamiast pkt. Trochę odmienny zombie mod
  3. Wgrać więcej nowych map z lepszymi kampami
  4. Ulepszyć status VIP dodać kilka opcji
  5. Dodać odpychanie zombie przy strzelaniu z broni ponieważ zombie jest zbyt silne.
  6. Do poprawy błędy takie jak bind na kupowanie broni pod przyciskiem "E" jest to nie praktyczne bo kupujesz na "B"
  7. Brak Zapisu poprzedniej broni i menu sklepu broni oraz item'ów jest nieporęczne trochę tak dziwnie po układane.
  8. Granat Który podpala powinien nieco spowolnić zombie. A wabik jako źródło światła to takie trochę bez sensu xd a Laser miny powinny być max 3 ma gracza bo nie ma limitu.
  9. Zbyt krótkie te rundy powinny mieć przynajmniej 6 min
  10. Tak trochę detalicznie to "pięści" zamiast "kosy" osobiście mnie to odrzuca, lepiej jednak jak ma się swoją kose Smile
To takie pierwsze uwagi jakie przyszły mi na myśl grając na waszym serwerze. Myślę, że takie zmiany mogły by przyciągnąć więcej graczy Smile

PS. Mogę pomóc w rozwijaniu się serwera, kiedyś sam miałem własny, codziennie full ludzi było Smile Więcej info pw

Edit: Jak znajdę więcej błędów to będę edytować.
Edit@zer0NE: Zmieniłem liste na numerowaną, żeby łatwiej się odnieść
Odpowiedz

Dzięki za sugestie.

Wprowadzone:
01. Zmienione na okres próbny
02. Zmienione
05. Zmienione
09. Zmienione na 5 minut

Odłożone na bliską przyszłość
03. Spróbuję jakichś map poszukać, ale nie jet to takie proste jak się wydaje bo w workshopie jest dużo słabych map
07. Trudna sprawa, nic nie obiecuje.
08. Kwestia balansu, zobaczymy po wprowadzeniu odrzutu puki co limit 3 lasermin wprowadzony,

Odłożone na daleką przyszłość
04. Jeżeli będą ludzie, to będzie sklep
10. Kwestia subiektywna, można zrobić ankietę, gdy będzie więcej graczy

Niewykonalne:
06. Tego nie da się za bardzo zmienić, wynika z pewnych technicznych aspektów. Brak binda na e = brak binda na b - w tym momencie nie możemy sobie na to pozwolić.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości