Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje/VIP/Bugs

Siema. Będę tu wrzucam parę propozycji zmian które powinny poprawić rozgrywkę. Temat będę edytować.

Zmiany:

1. Wprowadzić nielimitowany poziom. Dlaczego? Wbicie 110lvl nie jest trudne jednak potem są nudy a tak gra wzbogaci się o jakiś element RPG. (oczywiście do tego wprowadzić limit np. HP:200 lub dla VIP HP:250 żeby nie było po 3k HP xd)
  2. Według mnie i chyba nie tylko proponowałbym usunięcie bindu sklepu na "E" naprawdę denerwujące na interaktywnych mapach gdzie trzeba otwierać drzwi.
  3.  Dodanie spadochronu właśnie np. pod "E" według mnie nie będzie to aż tak utrudniało rozgrywki, zawsze też można dodać spadochron do sklepu za AP.
  4. Dodanie VIP'a jest możliwość że ktoś wspomoże serwer a może nawet zachęci innych do gry.
  5. Nerf na nielimitowaną amunicję. Moim zdaniem jest to jedna z najbardziej OP z umiejętności i nie powinna być tak tania rzucam propozycję minimum 60 $
  6. Ogólnie dodanie Systemu RPG który jest -->TUTAJ <--
  7. Polecam dodanie komendy !zspawn który odrodzi się jako zombie. Przydatne kiedy ktoś przychodzi na serwer a trwa zwykła rozgrywka (PS. adminowi też by się przydała taka opcja wskrzeszania )
  8. Zwiększenie odrzutu o jakieś 10-15%
  9. Dodać większą ilość botów. Bo połowa i tak się zawsze buguje.
  10. Wprowadzenie assyst za zabicie zombie.

Bugs (błędy w rozgrywce):

1. Nie wiem czy tak powinno być ale postać "niebieski czołg" ma broń za ammopack.
  2. Blokujące się boty. Wiem, że z tymi botami to jest ciężko ale może da się zrobić coś z tym żeby się nie atakowały ? Druga sprawa to ,że czasami nie chcą się zrespić jako zombie.
  3. To trochę błąd trochę propozycja. A chodzi o infekcję, moim zdaniem powinno być 2 zarażonych gdyż boty czasami się bugują i stoją w miejscu.

Propozycja VIP'a:

Może nadszedł ten czas aby dodać funkcję VIP. Oto kilka moich propozycji:

1. Napis "VIP" przed nickiem.
  2. Rezerwacja slotu
  3. Dostęp do dodatkowego wyposażenia tylko dla VIP'ów
  4. Dostęp do dodatkowych umiejętności tylko dla VIP'ów
  5. Skok x2 na Start rundy
  6. 100 Pkt pancerza na Start rundy
  7. Zwiększenie o 10-15% expa i Ammopack'ów za zabicie/zrażenie
  8. Ekskluzywny skin tylko dla VIP
Odpowiedz

Skocz do: